Vířivka HavířovVířivka Havířov

Využijte služby Vířivky v Havířově

Vířivka

Již od dob starého Říma je známo, že koupele v přírodních horkých pramenech jsou dobré pro tělo i duši. V dnešní uspěchané době patří terapie ve vířivce Caretta k nejúčinnějším formám uvolnění stresu a k celkové relaxaci celého těla. Ponoření do vířivky s teplou vodou skýtá fyzickou i mechanickou svobodu. Kombinace tepla a vody způsobuje uvolňování tělesných endorfinů - přirozeného "aspirinu" těla.

Kouzlo vířivky spočívá v oběhu vody teplé 36°C a vzduchu přes systém vysokotlakých trysek, které mají terapeutický účinek na svaly a uvolňují vás a ve tvaru vířivky, která umožní až pěti osobám relaxovat v pohodlné poloze. Fyzické i psychické účinky se dostavují okamžitě. Bolesti mizí tím, jak teplo rozšiřuje cévy a zlepšuje krevní oběh, regeneruje tkáně a zbavuje svaly oxidu uhličitého. Vztlak, který Vás ve vodě nadnáší, umožňuje uvolnění svalů a kloubů. Mocné, pulzující, směrované trysky poskytují uklidňující masáž.

Vířivka

Běžné léky a sedativa pro Vás nemohou udělat tolik, co vířivka Caretta - snižuje stres, zmírňuje bolesti při artritidě, uvolňuje tlak kloubů, napomáhá lepšímu spánku, zlepšuje krevní oběh, uvolňuje namožené svaly, působí jako přirozené sedativum, změkčuje kůži, uklidňuje mysl a obohacuje Váš život.

Společné posezení ve vířivce – hydro-masážním bazénku pro 1 - 5 osob dokáže zázraky. Kombinace horké vody, nadnášení a masáží Vám rychle zregeneruje celé tělo a vytváří unikátní atmosféru v rodinném kruhu, s partou přátel nebo jen ve dvou.

Zveme Vás do Vířivky v Havířově


Hotel RELAX